1. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy październik a więc miesiąc modlitwy różańcowej. Różaniec od poniedziałku do soboty pół godziny przed Mszą Św. czyli o 16:30 a w niedziele o godz. 15:00 a po nim bezpośrednio będzie Msza Św.
  2. Z radością mogę poinformować że nasza parafia otrzymała z Rządowego Funduszu „Polski Ład” w ramach drugiego naboru Rządowego Programu Odbudowy Zabytków sumę 390 553,18 zł. na renowację elewacji naszego kościoła,  remont kruchty pod wieżą i zakrystii oraz renowację murów otaczających nasz kościół. Z naszej strony jako parafia musimy wnieść wkład w wysokości 2% inwestycji. Dziękuję firmie budowlanej PROJEKTOBUD z Myjomic która bezpłatnie – na większą chwałę Bożą – przygotowała dokumentacją potrzebną do złożenia wniosku oraz pracownikom na czele z panem wójtem Markiem Zdunkiem Urzędu Gminy z Gołuchowa którzy pomogli nam w tym zadaniu. Dziękuję również osobom które wspierały nas i pomagały nam w realizacji tego zadania oraz zapewniam ich o naszej modlitwie.
  3. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary składane podczas dzisiejszych Mszy Św. na tacę inwestycyjną.
  4. Objazd chorych w piątek od godz.15:30 a spowiedź z racji I piątku od godz. 16:00 następnie modlitwa różańcowa i Msza Św.
  5. Z racji I soboty miesiąca o godz. 8:00 będzie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. O godz. 8:00 będzie modlitwa różańcowa a po niej Msza Św.
  6. Poświęcenie różańcy dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. będzie w przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 10:30.
  7. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół. W tym tygodniu proszę o zadbanie o czystość naszego kościoła następujące rodziny: Cichy, Prażucha.
  8. Składam serdeczne „Bóg zapłać” osobom, które ofiarowały produkty żywnościowe na probostwo.
  9. Spowiedź przed każdą Mszą Świętą a biuro parafialne otwarte po każdej Mszy Świętej.
  10. Numer telefonu pod który możemy dzwonić w sprawach parafialnych: 503 774 218.

https://parafiaflorianjedlec.pl/

Print Friendly, PDF & Email

Rekomendowane artykuły

error: