1. Od 2 listopada w okresie zimowym po zmianie czasu Msze Św. będą o godz. 16:00.
  2. W sobotę 11.11. obchodzimy narodowe Święto Niepodległości. Msze Św. o godz. 8:00 i 17:00. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej.
  3. Serdeczne podziękowania za ofiary złożone w Uroczystość Wszystkich Świętych”. Za wszelkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  4. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na tacę inwestycyjną.
  5. Wymienianki roczne przyjmuje w zakrystii lub biurze parafialnym. Nowe wymienianki roczne będę czytał od przyszłej niedzieli 12 listopada.
  6. Składam podziękowanie rodzinie państwa Mieczysława i Beaty Szymoniaków z Pleszewa oraz rodzinie z naszej parafii które złożyły ofiary w wysokości każda po 1000 zł. na odnowienie puszek do Komunii Świętej o których mówiłem w ubiegłym tygodniu.
  7. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół. W tym tygodniu proszę o zadbanie o czystość naszego kościoła następujące rodziny: Janusz, Rynowiecki. Jeżeli w kościele będą znajdowały się kwiaty w doniczkach które wytrzymają dłużej niż tydzień to ofiary na kwiaty będą przeznaczane na odrestaurowanie naczyń liturgicznych.  W zakrystii znajduje się lista – ofiar na kwiaty od osób sprzątających kościół – na którą poszczególne rodziny będą mogły się wpisywać. Za wszelkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  8. Składam serdeczne „Bóg zapłać” osobom, które ofiarowały produkty żywnościowe na probostwo.
  9. Spowiedź przed każdą Mszą Świętą a biuro parafialne otwarte po każdej Mszy Świętej.
  10. Numer telefonu pod który możemy dzwonić w sprawach parafialnych: 503 774 218.

 

https://parafiaflorianjedlec.pl/

Print Friendly, PDF & Email

Rekomendowane artykuły

error: