1. Wymienianki roczne przyjmuje w zakrystii lub biurze parafialnym. Nowe wymienianki roczne będę czytam od dzisiejszej niedzieli.
  2. Różaniec fatimski w naszym kościele 13 listopada tj. poniedziałek po Mszy Św. Serdecznie zapraszam.
  3. Składam podziękowanie dwóm rodzinom które złożyły ofiary na renowację monstrancji w wysokości każda po 500 zł., jednej rodzinie która złożyła ofiarę w wysokości 2200zł. a także pani która złożyła ofiarę 200 zł. Z ofiar na kwiaty otrzymaliśmy 300 zł. a z tacy Mszy Św. z nabożeństwem do św. Floriana zebraliśmy 140zł. Razem mamy już zebrane 5840zł. W poniedziałek jadę zawieźć do pana konserwatora puszki i jedną monstrancję.
  4. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół. W tym tygodniu proszę o zadbanie o czystość naszego kościoła następujące rodziny: Pływaczyk, Duczka. Jeżeli w kościele będą znajdowały się kwiaty w doniczkach które wytrzymają dłużej niż tydzień to ofiary na kwiaty będą przeznaczane na odrestaurowanie naczyń liturgicznych.  W zakrystii znajduje się lista – ofiar na kwiaty od osób sprzątających kościół – na którą poszczególne rodziny będą mogły się wpisywać. Za wszelkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  5. Składam serdeczne „Bóg zapłać” osobom, które ofiarowały produkty żywnościowe na probostwo.
  6. Spowiedź przed każdą Mszą Świętą a biuro parafialne otwarte po każdej Mszy Świętej.
  7. Numer telefonu pod który możemy dzwonić w sprawach parafialnych: 503 774 218.

 

https://parafiaflorianjedlec.pl/

Print Friendly, PDF & Email

Rekomendowane artykuły

error: