1. Spotkanie dla uczniów klasy 3 przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. i ich rodziców będzie w niedzielę 24 września po Mszy Św. o godz. 10:30 w naszym kościele.
  2. W piątek 22 września o godzinie 17.00 zostanie w naszej parafii odprawiona Msza Św.
    z modlitwą o uzdrowienie i namaszczeniem olejami wypływającymi z grobu świętego Szarbela. Ofiary zbierane na tacę podczas Mszy Św. będą naszym podziękowaniem dla księdza Łukasza za wspólną modlitwę. Serdecznie zapraszamy.
  3. Chłopcy którzy chcieliby zostać ministrantami służyć Panu Bogu przy ołtarzu, zapraszam aby zgłaszali się do mnie po każdej Mszy Św.
  4. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół. W tym tygodniu proszę o zadbanie o czystość naszego kościoła i skoszenie trawy wokół kościoła następujące rodziny: Mikołajczyk, Kwiatek, Kapałka, Glapiński.
  5. Składam podziękowanie kolejnej rodzinie która złożyła ofiarę w wysokości 100 zł na potrzeby naszej parafii. Za te i wcześniejsze ofiary, zostanie odnowiony i na nowo pozłocony kielich i puszka do Komunii Świętej którą na początku sierpnia oddałem do firmy złotniczej w Kórniku.
  6. Składam serdeczne „Bóg zapłać” osobom, które ofiarowały produkty żywnościowe na probostwo.
  7. Spowiedź przed każdą Mszą Świętą a biuro parafialne otwarte po każdej Mszy Świętej.
  8. Numer telefonu pod który możemy dzwonić w sprawach parafialnych: 503 774 218.

 

 

https://parafiaflorianjedlec.pl/

Print Friendly, PDF & Email

Rekomendowane artykuły

error: