1. Dziś w kościele obchodzimy „Niedziele Ubogich”. Po każdej Mszy Św. będzie zbiórka ofiar do puszek, które będą przeznaczone na pomoc ubogim.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
  3. Wymienianki roczne przyjmuje w zakrystii lub biurze parafialnym.
  4. Dziękuje za udział w nabożeństwie fatimskim.
  5. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za środowe ofiary które składaliście podczas Mszy Św. i nabożeństwa do św. Floriana na odnowienie naszych parafialnych naczyń liturgicznych. Zebraliśmy 320zł. i 200 z ofiar na kwiaty.
  6. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół. W tym tygodniu proszę o zadbanie o czystość naszego kościoła następujące rodziny: Szymoniak, Woźniak. W zakrystii znajduje się lista ofiar na kwiaty od osób sprzątających kościół – na którą poszczególne rodziny mogą się wpisywać. Za wszelkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  7. Składam serdeczne „Bóg zapłać” osobom, które ofiarowały produkty żywnościowe na probostwo.
  8. Spowiedź przed każdą Mszą Świętą a biuro parafialne otwarte po każdej Mszy Świętej.
  9. Numer telefonu pod który możemy dzwonić w sprawach parafialnych: 503 774 218.

 

 

https://parafiaflorianjedlec.pl/

Print Friendly, PDF & Email

Rekomendowane artykuły

error: