1. Dzieci na roraty zapraszam z lampionami codziennie o godz. 16:00.
 2. W dzisiejszą niedzielę 10 grudnia w naszej parafii obchodzimy odpust ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP. Sumę odpustową odprawi i Słowo Boże wygłosi ks. Rafał Czmyr. Na Mszy Św. odpustowej zostaną poświęcone medaliki dla dzieci które przygotowują się do I Komunii Św.
 3. Spowiedź adwentowa w naszej parafii przed Świętami Bożego Narodzenia będzie w poniedziałek 18 grudnia od godz. 16:30 na którą przybędą zaproszeni księża z naszego dekanatu.
 4. Tak jak w ubiegłych latach bardzo proszę o zakupienie choinek do naszego kościoła na okres Bożego Narodzenia mieszkańców „Starej Wsi” od p. Sobczak do p. Werblińskich.
 5. W zakrystii są do nabycia świece caritas na stół wigilijny oraz opłatki na stół wigilijny. Duże świece są w cennie 20 zł. a małe świece w cenie 12 zł.
 6. Przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na pomoc kościołom na wschodzie. Za wszelkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
 7. Nasza parafia i nasza wioska bierze udział w akcji „Paczuszka dla maluszka”. Serdecznie zapraszamy doi włączenia się w pomoc dzieciom i ich mamom z Domu Samotnej Matki w Odolanowie. Na parafialnym FB i na tablicach w naszej miejscowości są ogłoszenia co jest najbardziej potrzebne dla tych dzieci.
 8. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za środowe ofiary które składaliście podczas Mszy Św. i nabożeństwa do św. Floriana na odnowienie naszych parafialnych naczyń liturgicznych. Dziękuje rodzinom które złożyły ofiarę na ten cel oraz za ofiary na kwiaty.
 9. Tydzień temu była składka inwestycyjna. Za wszelkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać’.
 10. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół. W tym tygodniu proszę o zadbanie o czystość naszego kościoła następujące rodziny: Banasiewicz, Pływaczyk. W zakrystii znajduje się lista ofiar na kwiaty od osób sprzątających kościół – na którą poszczególne rodziny mogą się wpisywać. Za wszelkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
 11. Składam serdeczne „Bóg zapłać” osobom, które ofiarowały produkty żywnościowe na probostwo.
 12. Spowiedź przed każdą Mszą Świętą a biuro parafialne otwarte po każdej Mszy Św.
 13. Numer telefonu pod który możemy dzwonić w sprawach parafialnych: 503 774 218.

 

https://parafiaflorianjedlec.pl/

Print Friendly, PDF & Email

Rekomendowane artykuły

error: