1. Odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii czyli „kolęda”  trwa do wtorku 16 stycznia (plan kolędy. Dziękuje bardzo za to że tak miło przyjmujecie mnie w swoich domach.  Bardzo proszę tak jak w latach ubiegłych o podjechanie samochodem po księdza i ministrantów na probostwo 5 minut przed rozpoczęciem kolędy.
  2. W przyszłą niedzielę 21 stycznia obchodzimy – Dzień Babci. Pamiętajmy o nich w swoich modlitwach. Dla żywych prośmy o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski a dla zmarłych o chwałę nieba.
  3. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za środowe ofiary które składaliście podczas Mszy Św. i nabożeństwa do św. Floriana na odnowienie naszych parafialnych naczyń liturgicznych. Dziękuje rodzinom które złożyły ofiarę na ten cel oraz za ofiary na kwiaty.
  4. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół. W tym tygodniu proszę o zadbanie o czystość naszego kościoła następujące rodziny: Łusiak – Łusiak. W zakrystii znajduje się lista ofiar na kwiaty od osób sprzątających kościół – na którą poszczególne rodziny mogą się wpisywać. Za wszelkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  5. Składam serdeczne „Bóg zapłać” osobom, które ofiarowały produkty żywnościowe na probostwo.
  6. Spowiedź przed każdą Mszą Świętą a biuro parafialne otwarte po każdej Mszy Św.
  7. Numer telefonu pod który możemy dzwonić w sprawach parafialnych: 503 774 218.

 

 

 

https://parafiaflorianjedlec.pl/

 

Print Friendly, PDF & Email

Rekomendowane artykuły

error: