1. Odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii czyli „kolęda”  trwała w naszej parafii od wtorku 2 stycznia do wtorku 16 stycznia. W całej naszej parafii drzwi otworzyło prawi 100% mieszkańców za co serdecznie dziękuję. Również dziękuje bardzo  Wam kochani za:  miłe i serdeczne przyjęcie mnie w swoich domach, ciekawe rozmowy, trafne uwagi i spostrzeżenia, za posiłki, przywożenie i odwożenie na probostwo.
 2. W 2023r. w naszej parafii było:
 • 1 małżeństwo;
 • 9 chrztów;
 • 9 pogrzebów;
 1. Dziś w niedzielę 21 stycznia obchodzimy – Dzień Babci a w poniedziałek 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w swoich modlitwach. Dla żywych prośmy o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski a dla zmarłych o chwałę nieba.
 2. W czwartek po wieczornej Mszy Św. zapraszam wszystkich chętnych do rozebrania dekoracji Bożonarodzeniowej.
 3. Za tydzień w niedziele z racji ostatniej niedzieli miesiąca będzie składka inwestycyjna. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 4. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za środowe ofiary które składaliście podczas Mszy Św. i nabożeństwa do św. Floriana na odnowienie naszych parafialnych naczyń liturgicznych. Dziękuje rodzinom które złożyły ofiarę na ten cel oraz za ofiary na kwiaty.
 5. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół. W tym tygodniu proszę o zadbanie o czystość naszego kościoła następujące rodziny: Kowalski-Koliński. W zakrystii znajduje się lista ofiar na kwiaty od osób sprzątających kościół – na którą poszczególne rodziny mogą się wpisywać. Za wszelkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
 6. Składam serdeczne „Bóg zapłać” osobom, które ofiarowały produkty żywnościowe na probostwo.
 7. Spowiedź przed każdą Mszą Świętą a biuro parafialne otwarte po każdej Mszy Św.
 8. Numer telefonu pod który możemy dzwonić w sprawach parafialnych: 503 774 218.

 

 

https://parafiaflorianjedlec.pl/

Print Friendly, PDF & Email

Rekomendowane artykuły

error: