1. W dzisiejszą niedzielę w Kościele, obchodzony jest Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Z tej racji dziś przed kościołem po każdej Mszy Św. będzie zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe naszej diecezji, które modlą się za nas każdego dnia.
  2. Za tydzień w niedzielę obchodzimy – Światowy Dzień Chorych. Na Mszy Św. o godz. 10:30 będziemy modlili się w int. chorych z naszej parafii oraz po tej Mszy będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych.
  3. Tydzień temu była składka inwestycyjna. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  4. Dziękuje za wykonanie kompozycji z kwiatów na święto Ofiarowania Pańskiego w naszym kościele.
  5. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za środowe ofiary które składaliście podczas Mszy Św. i nabożeństwa do św. Floriana na odnowienie naszych parafialnych naczyń liturgicznych. Dziękuje rodzinom które złożyły ofiarę na ten cel oraz za ofiary na kwiaty.
  6. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół. W tym tygodniu proszę o zadbanie o czystość naszego kościoła następujące rodziny: Góralczyk – Wejchert. W zakrystii znajduje się lista ofiar na kwiaty od osób sprzątających kościół – na którą poszczególne rodziny mogą się wpisywać. Za wszelkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  7. Spowiedź przed każdą Mszą Świętą a biuro parafialne otwarte po każdej Mszy Św.
  8. Numer telefonu pod który możemy dzwonić w sprawach parafialnych: 503 774 218.

 

 

https://parafiaflorianjedlec.pl/

Print Friendly, PDF & Email

Rekomendowane artykuły

error: