1. 2 lutego w Kościele obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. Na Mszy Św. zostaną poświęcone gromnice. Na tę Msze Św. zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz ze świecami. W tym dniu w Kościele, obchodzony jest Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Z tej racji w przyszłą niedzielę 4 lutego będzie zbiórka ofiar do puszek przed kościołem na zakony klauzurowe naszej diecezji, które modlą się za nas każdego dnia.
  2. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Objazd chorych będzie w piątek o godz. 15:30 po nim ok. godz. 16:00 będzie spowiedź i wystawienie Najświętszego Sakramentu. Msza Św. z poświęceniem gromnic będzie o godz. 17:00.
  3. Na kolędzie wyszła inicjatywa od strony dzieci ze szkoły podstawowej aby w naszej parafii powstał zespół muzyczny który w niedzielę i w święta swoim śpiewem będzie ubogacał liturgię w której wszyscy uczestniczymy. Dlatego w sobotę 3 lutego zapraszam o godz. 15:00 do naszego kościoła dzieci i młodzież które swoim śpiewem chciały wielbić Pana Boga na Mszach Św. o godz. 10:30 w niedzielę.
  4. Msza Św. wynagradzająca z różańcem i adoracją Najświętszego Sakramentu w sobotę o 7:45.
  5. Dzisiaj była składka inwestycyjna. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  6. Dziękuje dorosłym i dzieciom za pomoc przy posprzątaniu dekoracji Bożonarodzeniowej w naszym kościele.
  7. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za środowe ofiary które składaliście podczas Mszy Św. i nabożeństwa do św. Floriana na odnowienie naszych parafialnych naczyń liturgicznych. Dziękuje rodzinom które złożyły ofiarę na ten cel oraz za ofiary na kwiaty.
  8. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół. W tym tygodniu proszę o zadbanie o czystość naszego kościoła następujące rodziny: Rzepka – Pływaczyk. W zakrystii znajduje się lista ofiar na kwiaty od osób sprzątających kościół – na którą poszczególne rodziny mogą się wpisywać. Za wszelkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  9. Spowiedź przed każdą Mszą Świętą a biuro parafialne otwarte po każdej Mszy Św.
  10. Numer telefonu pod który możemy dzwonić w sprawach parafialnych: 503 774 218.

 

https://parafiaflorianjedlec.pl/

Print Friendly, PDF & Email

Rekomendowane artykuły

error: