1. Dziękuje wszystkim którzy swoją pracą i pomocą pomogli przygotować nasz kościół na obchodzenie świąt Bożego Narodzenia. Szczególnie dzieciom i dorosłym którzy ubrali choinki i żłóbek. Mieszkańcom „Starej Wsi” za ich zakup, oprawienie i dostarczenie. Pani organistce, ministrantom, osobom sprzątającym kościół, lektorom. Wszystkim za wszystko co pomogło nam dobrze przeżyć święta Bożego Narodzenia składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. Nabożeństwo na zakończenie starego roku będzie dziś 31 grudnia na Mszy Św. o 10:30.
  3. Odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii czyli „kolęda”  ropocznę od wtorku 2 stycznia (plan kolędy). Bardzo proszę tak jak w latach ubiegłych o podjechanie samochodem po księdza i ministrantów na probostwo 5 minut przed rozpoczęciem kolędy.
  4. Dnia 06 stycznia obchodzimy w kościele Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Św. w naszej parafii jak w niedzielę. Po Mszach Św. składka ofiar do puszek przed kościołem na misje.
  5. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za środowe ofiary które składaliście podczas Mszy Św. i nabożeństwa do św. Floriana na odnowienie naszych parafialnych naczyń liturgicznych. Dziękuje rodzinom które złożyły ofiarę na ten cel oraz za ofiary na kwiaty.
  6. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół. W tym tygodniu proszę o zadbanie o czystość naszego kościoła następujące rodziny: Pływaczyk – Trzebniak. W zakrystii znajduje się lista ofiar na kwiaty od osób sprzątających kościół – na którą poszczególne rodziny mogą się wpisywać. Za wszelkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  7. Składam serdeczne „Bóg zapłać” osobom, które ofiarowały produkty żywnościowe na probostwo.
  8. Spowiedź przed każdą Mszą Świętą a biuro parafialne otwarte po każdej Mszy Św.
  9. Numer telefonu pod który możemy dzwonić w sprawach parafialnych: 503 774 218.

 

 

 

https://parafiaflorianjedlec.pl/

 

Print Friendly, PDF & Email

Rekomendowane artykuły

error: