1. Dzisiaj obchodzimy – Światowy Dzień Chorych. Na Mszy Św. o godz. 10:30 będziemy modlili się w int. chorych z naszej parafii oraz po tej Mszy będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych.
  2. Tydzień temu była zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe naszej diecezji. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. W środę zaczynamy Wielki Post. Msze Św. w naszej parafii o 8:30 i 17:00 z obrzędem posypania głów popiołem. Nabożeństwa pasyjne w naszej parafii: droga krzyżowa w piątek o 16:00 a po niej Msza Św. Gorzkie żale w niedzielę o godz. 15:00 a po nich Msza Św.
  4. Jest wystawiony na ołtarzu kolejny kielich i dwie pateny które przywiozłem po renowacji i złoceniu. od pana konserwatora. Za wasze ofiary kochani składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  5. KGW Jedlec zaprasza wszystkie panie na Dzień Kobiet 2 marca o godz. 17:00. Zapisy do 26 lutego w naszym sklepie. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  6. Rekolekcje parafialne i szkolne rozpoczniemy w II Niedziele Wielkiego Postu 25 lutego. Szczegółowy plan podam za tydzień.
  7. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za środowe ofiary które składaliście podczas Mszy Św. i nabożeństwa do św. Floriana na odnowienie naszych parafialnych naczyń liturgicznych. Dziękuje rodzinom które złożyły ofiarę na ten cel oraz za ofiary na kwiaty.
  8. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół. W tym tygodniu proszę o zadbanie o czystość naszego kościoła następujące rodziny: Klajbert – Sobczak. W zakrystii znajduje się lista ofiar na kwiaty od osób sprzątających kościół – na którą poszczególne rodziny mogą się wpisywać. Za wszelkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  9. Spowiedź przed każdą Mszą Świętą a biuro parafialne otwarte po każdej Mszy Św.
  10. Numer telefonu pod który możemy dzwonić w sprawach parafialnych: 503 774 218.

 

 

https://parafiaflorianjedlec.pl/

Print Friendly, PDF & Email

Rekomendowane artykuły

error: