1. Spotkanie dla uczniów klasy 8 i ich rodziców z naszej parafii którzy chcą przygotowywać się do sakramentu bierzmowania będzie dziś po Mszy Św. o godz. 10:30 w naszym kościele.
 2. 13 września w środę zapraszam na 17:00 na Msze Św. po której będziemy modlili się na różańcu i z figurą Matki Bożej Fatimskiej udamy się na procesję dookoła naszego kościoła.
 3. Spotkanie dla uczniów klasy 3 przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. i ich rodziców będzie w niedzielę 24 września po Mszy Św. o godz. 10:30 w naszym kościele.
 4. W przyszłą niedzielę 17 września w naszej parafii gościć będziemy ks. Łukasza Zawidzkiego – wikariusza parafii pw. Świętej Rodziny w Kaliszu, który przedstawi nam życie i cuda ojca Szarbela z Libanu. Kult tego świętego mnicha staje się coraz popularniejszy w Polsce i na całym świecie. Jego wstawiennictwu powierzają się przede wszystkim ludzie chorzy fizycznie
  i duchowo. Po Mszy świętej będzie możliwość nabycia modlitewników oraz pięknych albumów przedstawiających szerzej sylwetkę ojca Szarbela. Natomiast w piątek 22 września o godzinie 17.00 odprawiona zostanie w naszej parafii Msza święta
  z modlitwą o uzdrowienie i namaszczeniem olejami wypływającymi z grobu świętego Szarbela. Serdecznie zapraszamy.
 5. Chłopcy którzy chcieliby zostać ministrantami służyć Panu Bogu przy ołtarzu, zapraszam aby zgłaszali się do mnie po każdej Mszy Św.
 6. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół. W tym tygodniu proszę o zadbanie o czystość naszego kościoła rodziny: Tanaś, Łaźny.
 7. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary zbierane tydzień temu przed kościołem na pomoc poszkodowanym w Słowenii.
 8. Składam podziękowanie rodzinie która złożyła ofiarę w wysokości 1000 zł na potrzeby naszej parafii. Za te ofiary, zostanie odnowiony i na nowo pozłocony kielich i puszka do Komunii Świętej którą na początku sierpnia oddałem do firmy złotniczej w Kórniku. Jest do nabycia w zakrystii nowy numer „Opiekuna”.
 9. Składam serdeczne „Bóg zapłać” osobom, które ofiarowały produkty żywnościowe na probostwo.
 10. Spowiedź przed każdą Mszą Świętą a biuro parafialne otwarte po każdej Mszy Świętej.
 11. Numer telefonu pod który możemy dzwonić w sprawach parafialnych: 503 774 218.

https://parafiaflorianjedlec.pl/

Print Friendly, PDF & Email

Rekomendowane artykuły

error: